Facebook zablokował mi konto :(

Jak wiecie nie tak dawno, bo 3 dni trmu pojawiłam się na fejsbuku jako Bluesowa Dziewczyna, oraz stworzyłam też stronkę dla swojego bloga, tak, aby móc wrzucać tam najnowsze wpisy… Niestety fejsbuk skasował mi konto, a wraz z nim całą stronkę. Nie mogę się zalogować ani niczego napisać, trwa cały czas jakaś weryfikacja…ale my#lę, że konto zostanie po prostu najzwyczajniej w świecie skasowane… Smutno mi z tego powodu, bo wreszcie znalazłam do Was jakiś kontakt, gdzie mogłam podzielić się cząstką siebie, a tu takie coś. Też tak mieliście?

14 myśli w temacie “Facebook zablokował mi konto :(

  1. Upewnij się, że nie chodzi o weryfikację mailową albo smsową – czasem może być tak, że na maila albo telefon przychodzi link aktywacyjny albo kod, który musisz kliknąć lub wpisać, żeby konto działało.

    Polubione przez 1 osoba

      1. Tzn. regulamin FB określa, że konto trzeba mieć na swoich prawdziwych danych – a więc jeśli zażądali zdjęcia, to już tego nie obejdziesz. Znacznie lepiej założyć na fikcyjnym imieniu i nazwisku niż na pseudonimie – wtedy mała szansa, że zechcą potwierdzenia w formie zdjęcia albo skanu dowodu osobistego. Ja poprzednie konto miałem w ten sposób przez 1,5 roku, i miałbym dalej, gdyby nie ban za zdjęcie pośladków w recenzji de Sadego.

        Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s