Wszystko do góry nogami!

Wczoraj się uspokoiłam, zrobiłam jeszcze parę rzeczy, które przyniosły mi spokój. Jakoś zasnęłam, ale wiedziałam, że poranek dnia dzisiejszego będzie ciężki… obudziłam się i nie chciałam wstawać, jakoś mni to wszystko przygniotło, z wczoraj, na dodatek boli mnie gardło. Ale otworzyłam oczy, powoli się wygrzebałam z łóżka, wzięłam telefon, wglass-ball-4017587_960_720 przeświadczeniu, żeby zobaczyć, która godzina, bo przecież przekonana byłam, że nic nie wysłał. I ….nagle zobaczyłam trzy wiadomości od…niego. Trochę mnie to zszokowało, ale i zadowoliło, nie powiem. Wysłał mi filmik jak to określił ” na miły poczatek dnia”, jak śpiewa piosenkę. Ciekawa jestem, czy każdej koleżance wysyła taki fimik…. ale nie zapytałam, przyjęłam to po prostu, odpisałam, że się cieszę i dziękuję.

Szczerze nie całkiem rozumiem jego zachowanie… Myślę, że piszę do mnie, by jakoś nawiązać rozmowę, a to wyśle zdjęcie, a to filmik, a to coś napisze…żeby potem „popisać”, ale dlczego teraz? Przecież jak widzieliśmy się, to był jakiś nie swój, to też nie chciałam się narzucać z rozmową. Może już „przeszło”?

Powiedział mi później, że jego ojciec jest w szpitalu, ale szczegóły napisze później, może to był powód dla którego był tak nieswój? Nie wiem, chyba nie będę do tego dochodzić, ale przyznam się, że stałam się jakas spokojniejsza, choć z drugiej strony powinnam czuć lęk, to szalone…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s